Пятница, 13.12.2019, 06:57

Найдавнішими українськими поетесами, імена яких відомі й про яких збереглися документальні свідчення, є інокиня Анисія Парфенівна і Анна Любовичівна; жили вони, очевидно, в кінці XVI – на початку XVIII ст. і залишили акровірші, де вписано їхні імена.

«  Декабрь 2019  »
Новини психолога [6]
Новини психолога
Сторінка ерудитів [61]
Сторінка ерудитів
Питання для самопідготовки [12]
Переклад питань із книги Баландіна "10 000 вопросов для очень умных"

• Головна » Новини психолога

Вибір професії у старших класах є найголовнішим питанням для особистості старшокласника, батьків, вчителів. Це питання обговорюється в сім’ях, самими учнями, і чим ближче до закінчення школи, тим стає значущим, а й іноді драматичним.

Тому перед школою постає завдання підготувати учнів до свідомого вибору професії. Готовність до вибору професії має базуватися на орієнтації у світі професій, у вимогах з їх боку до власної особистості. Старшокласники повинні розуміти, який стиль професійної діяльності їм підходить більше та чому, в чому можливі причини труднощів, які виникають у навчанні та особистому житті ... Читать дальше »

Категорія: Новини психолога | Переглядів: 130 | Додав: kruty_school | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)

Заняття з елементами тренінгу на тему «Нам добре разом», мало на меті сформувати навички міжособистісної взаємодії в учнів 8 класу.

Майже весь час людина знаходиться серед інших людей – в школі, вдома, в транспорті. Щоб ця взаємодія людей, довготривала чи тимчасова, один з одним була прийнятною для всіх, кожен повинен володіти певними навичками. Тому було організоване наше заняття, яке розпочалося з ритуалу зустрічі, рух людей довільно з заплющеними очима. Обговорення даної вправи дало можливість виявити відчуття людини у новій компанії. Невдача переслідує тих, хто концентрує увагу на собі ні ... Читать дальше »

Категорія: Новини психолога | Переглядів: 108 | Додав: kruty_school | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)

Заняття з елементами гри «Казка в моєму житті» було проведено з молодшою ланкою.  Мета: розширити знання дітей про казки, формувати загальнолюдські поняття доброти, чесності, дружби; виховувати товариськість, доброзичливість.

Заняття розпочалося з привітання у віршованій формі, яке мало за мету зосередити увагу учнів, розвеселити, налаштувати на роботу. Бесіда з елементами розповіді визначила знання дітей про казки. Вони мали розкрити такі питання: що таке казка?, які бувають казки? (Літературні, народні), чим вони відрізняються?

Практична частина включала ... Читать дальше »

Категорія: Новини психолога | Переглядів: 189 | Додав: kruty_school | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)

Життя не стоїть на місці. Змінюються часи. Якою ж повинна бути сучасна людина? Швидкий розвиток науки, техніки, нові технології вимагають глибоких і міцних знань від сучасної людини. Дедалі необхіднішими стають сьогодні вміння працювати на комп'ютері, знання іноземних мов. Сучасна людина повинна стежити за новими досягненнями і відкриттями. Але, щоб розуміти їх, необхідно мати відмінні знання із шкільних предметів.

Сучасна людина обов'язково має бути культурною, розбиратися у мистецтві і мати високий художній смак. Література, музика, живопис, театр не повинні лишатися за межами її інтересів.&nbs ... Читать дальше »

Категорія: Новини психолога | Переглядів: 174 | Додав: kruty_school | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)

Дівчина, жінка - краща половина людства. Сама природа визначила головне її призначення на землі - бути матір'ю, продовжувати людський рід. Почуття материнства не є вродженим. Його можна формувати, а можна й подавляти.

Материнство як самостійна цінність в цю систему координат просто не вписується або вписується досить складно. Дівчину з дитинства батьки орієнтують на взірцеву поведінку, хороше навчання, потім - вибір професії, успіхи в роботі. Щастя в особистому житті, звичайно ж, передбачається, але як супутнє з успіхом у праці. Тому немає чого дивуватися, що значна частина сучасних українських жінок сприй ... Читать дальше »

Практичний психолог школи провела заняття арт-терапевтичного спрямування на тему «Мій настрій». Мета якого профілактика емоційного напруження. Учасниками заняття стали учні 5-7 класів.

На початку семінару, працюючи у групах, учасники привіталися, згадали визначення настрою, який настрій частіше всього вони переживають, визначили як настрій впливає на здоров’я людини, допомогли одне одному відчути гарні емоції.

Дітям дуже сподобалися вправи на рефлексію власних емоційних станів та ставлення одне до одного.

... Читать дальше »

Категорія: Новини психолога | Переглядів: 125 | Додав: kruty_school | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)